neljapäev, 1. aprill 2010

Äriidee (hooajaline niššitoode)

Minu pühade-eelne kaubandus-oh-la-la: Brüsselis saab supermarketist osta värvitud ja valmiskeedetud mune. Tuunitud munade sortimendis domineerivad igasugused bling-bling-värvilahendused ning vikerkaaretoonid (mitte eraldi, vaid kõik ühel munal), puudu on klassikaline sibulakoorekarva oranž ning teate-küll-need-saksa(?)-odavvärvides-leotatud-tuhmid toonid. Seega Eesti toodangule nišš oleks täitsa olemas :)

Märts oli tormiline. Algas leinamarsiga ning lõppes Budapesti tühjadesse majadesse ehitatud trendikohtade avastamisega. Vennaskonna kontserdile ei jõudnud, see-eest nägin elus esimest korda laivis inglise jalgpalli ning jõudsin tulemuseni, et staadionil saan isegi mina mängu ilust aru ning elan kaasa.

Lisamärkusena: jõudsin täna hommikul juba 1. aprilli nalja ohvriks langeda. Nimelt teatas TripAdvisor mulle, et nüüd on neil avatud uus rubriik, kus saab oma kosmosereisist muljetada. Mõtlesin, et oh, äge, nad on paarilt kommertskosmonaudilt (need, noh, kes oma süstikutripi eest mõned millid välja käisid) mingid reisimälestused vms välja pressinud. Aga ei. Tuli välja, et on tüng. Eriti lame, mu arvates: kui on juba olemas Virgin Galactic, siis kosmosereisiteemaline aprillinali on TripAdvisori poolt suhteliselt lühinägelik. Brrr. Lohutan end mõttega, et Estonian Airis on minu lennukikapteniks olnud Juri Gagarin (ilma naljata, nimekaim!).

Kommentaare ei ole: